English 

02126206230

 
 

  کلام روز
 

🇮🇷ایران سرافراز، ایران سربلند🇮🇷

همزمان با ایام دهه فجر، نگاهی به مهم‌ترین افتخارات اسکی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های پس از انقلاب داریم.

 

 

  گزارش تصویری
 

جشنواره روز جهانی برف


 

  آرشیو

  ویدئو
  هفته دوم رقابتهای لیگ اسکی صحرانوردی ایران  

  آرشیو

  گزارش
 

ابراز امیدواری رئیس جمهور چین به برگزاری موفقیت آمیز بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲


 

  آرشیو

  گفت و گو
 

دیدار رئیس فدراسیون اسکی با مدیرعامل مجموعه توچال / بررسی راهکارهای توسعه همکاریهای مشترک


 

  آرشیو 
 
 

دیدار رئیس فدراسیون اسکی با مدیرعامل مجموعه توچال / بررسی راهکارهای توسعه همکاریهای مشترک


رئیس فدراسیون اسکی با مدیرعامل مجموعه توچال دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی در دیدار با مهندس روح الله امداد مدیرعامل مجموعه توچال راهکارهای توسعه همکاریهای مشترک میان دو طرف را بررسی نمودند.


در این دیدار رئیس فدراسیون اسکی با اشاره به نقش مهم مجموعه توچال در ورزش اسکی، اظهار کرد: مجموعه ورزشی توچال و پیست اسکی این مجموعه یکی از مهمترین اماکن ورزشی در کشور به شمار می‌آید و تلاش می‌کنیم تا در مدت زمان پیش رو، همکاری‌های خود با پیست اسکی توچال را افزایش دهیم.

وی افزود: پیست اسکی توچال در بخش‌های قهرمانی، همگانی، برگزاری مسابقات داخلی و بین‌المللی، برگزاری اردوها و برگزاری فعالیتهای آموزشی می‌تواند به عنوان یک مجموعه قدرتمند در کنار فدراسیون اسکی عمل کند.

نظریان با اشاره به نزدیکی پیست اسکی توچال به پایتخت و حجم بالای مراجعه‌کنندگان به این پیست به ویژه در ابتدای فصل اسکی، خاطرنشان کرد: پیست اسکی توچال در فصل پاییز و زمستان هر سال میزبان شمار زیادی از علاقه‌مپیام به ورزش اسکی است. تلاش ما به عنوان فدراسیون این است که علاقه‌مندان به ورزش اسکی به شکل روز افزون افزایش پیدا کنند و در این زمینه برنامه‌های مشترک خود را دنبال خواهیم کرد.

روح الله امداد مدیرعامل مجموعه توچال نیز در این دیدار ضمن تبریک آغاز فعالیت دوره جدید ریاست فدراسیون، خاطرنشان کرد: فدراسیون اسکی به عنوان متولی ورزش اسکی نقش مهمی در توسعه این رشته ورزشی مهیج و جذاب در کشور دارد. مجموعه توچال خود را در کنار فدراسیون اسکی می‌داند و تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست تا برنامه‌های فدراسیون اسکی به بهترین شکل ممکن دنبال شود تا زمینه همکاریهای مشترک میان توچال و فدراسیون اسکی هر چه بیشتر ایجاد شود.

وی ادامه داد: پیست اسکی توچال یکی از مجموعه‌های جذاب و کم نظیر در ایران و جهان به شمار می‌آید که به دلیل نزدیکی به پایتخت از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است.

مدیرعامل مجموعه توچال با ابراز امیدواری از توسعه همکاریهای مشترک با فدراسیون اسکی در پایان خاطرنشان کرد: پیست اسکی توچال آمادگی میزبانی مسابقات اسکی و رویدادهای مختلف این رشته ورزشی را دارد امیدواریم در چهار سال پیش رو با حضور ریاست جدید فدراسیون شاهد رشد و توسعه ورزش اسکی در بخشهای قهرمانی و همگانی باشیم.

در این نشست مهرداد ملازاده مسئول فنی مجموعه توچال و رئیس کمیته دستگاه های بالابر فدراسیو،ن بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون، مرتضی محسن پور مدیر روابط عمومی فدراسیون، مرتضی ساوه شمشکی رئیس و محمدرضا ساوه دورودی دبیر هیات اسکی استان تهران نیز حضور داشتند.

انتهای پیام
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 1 بهمن 1399 - 18:31
کد:159786-1400

 

 

تهران - بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از تقاطع اسفندیار، خیابان شهید انصاری (صداقت)، پلاک 6، طبقه دوم

تلفن :  ۲۶۲۰۶۲۳۰_ ۲۶۲۰۶۲۴۰_۲۶۲۰۶۲۵۰           ساعت کاری فدراسیون : 8:30 الی 16:30
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.